Procedura zakupu

import-auta.pl » Procedura zakupu

KROK PO KROKU

1. Wyszukaj pojazd na Aukcji

Polecamy dwie największe internetowe aukcje samochodowe, na których znajdziesz najwięcej aut z USA: IAAI oraz COPART. Znajdź tam pojazd dla siebie a następnie skontaktuj się z nami.

2. Podpisz z nami umowę

Po dokonaniu wyboru pojazdu oraz wstępnej wycenie, kolejnym etapem jest podpisanie z nami umowy oraz wpłacenie kaucji.

3. Opłać kaucję 10% (minimum 1000$)

Kaucja jest naszym zabezpieczeniem na wypadek rezygnacji klienta z zakupu już po wylicytowaniu pojazdu. Domy aukcyjne nakładają wysokie kary finansowe za wycofanie się z zakupu. W każdej chwili masz prawo zażądać zwrotu wpłaconej kaucji (zwrotu dokonujemy w ciągu 48h). W przypadku gdy nie uda nam się wylicytować auta za pierwszym razem, możesz podjąć decyzję o pozostawieniu depozytu na poczet kolejnej licytacji.

4. Finalizacja licytacji

Po wygraniu licytacji, Kupujący jest zobowiązany wpłacić w ciągu 48h pełną sumę za auto na nasz rachunek bankowy w USA. Po zaksięgowaniu wpłaty, odbieramy auto z placu, a następnie szykujemy pojazd do transportu drogą morską do portu w Bremerhaven lub Gdyni.

5. Na bieżąco śledź status pojazdu

Po wypłynięciu auta z portu zajmujemy się wszystkimi formalnościami celno-skarbowymi dbając aby nasi klienci nie musieli się o nic martwić. Na tym etapie trzymasz od nas numer kontenera dzięki czemu na bieżąco będziesz mógł śledzić status swojego nowego auta w trakcie jego podroży.

6. Odbierz swój pojazd

Odbioru swojego auta możesz dokonać w naszej siedzibie pod Warszawą. Podczas odbioru rozliczamy poniesione przez nas opłaty importowe. Umawiamy się w dogodnej dla Ciebie godzinie. Jesteśmy elastyczni, dlatego na życzenie klienta istnieje także możliwość dostarczenia do miejsca wyznaczonego przez klienta.

POLECAMY

   Aukcje Samochodowe IAA
www.iaai.com »
   Aukcje Samochodowe Copart 
www.copart.com »
WWW.IMPORT-AUTA.PL

WWW.IMPORT-AUTA.PL

Naszym klientom gwarantujemy pomoc w zakupie oraz obsługę wymaganych etapów i czynności aż po finalny odbiór pojazdów …

Importujemy na życzenie

Importujemy na życzenie

Pojazdy z USA na teren UE: auta osobowe, firmowe, quady, motory, łodzie, maszyny budowlane, obsługujemy formalności …

 POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY?

Zapytaj o Ofertę!