O firmie

import-auta.pl » O firmie

Witamy na www.import-auta.pl

Szukasz rzetelnej firmy, z którą szybko i bezproblemowo sprowadzisz pojazd z USA? Dobrze trafiłeś!

Nasza firma to właściwy wybór. Od 2008 roku specjalizujemy się w profesjonalnym imporcie pojazdów powypadkowych oraz nieuszkodzonych z USA na teren Uni Europejskiej.

 

Z nami to łatwe, sprawdź! Nasza firma powstała z pasji do motoryzacji. Fachowo doradzamy i służymy pomocą popartą wieloletnią wiedzą i doświadczeniem. Gdy jest to potrzebne, na życzenie zapewniamy opinię od zaufanego rzeczoznawcy samochodowego, która pomoże Ci dokonać właściwego wyboru.

 

Twój pojazd we właściwych rękach! Doskonale znamy się na swoim fachu i całą procedurę staramy się naszym klientom maksymalnie uprościć tak, by nie musieli się o nic martwić! Po zakończeniu etapu transportu drogą morską i wypłynięciu auta z portu do portu w Bremerhaven lub Gdyni otrzymujesz od nas numer kontenera dzięki czemu na bieżąco możesz śledzić transport swojego nowego auta. Zapewniamy obsługę wszelkich wymaganych etapów i czynności aż po finalny odbiór pojazdu przez naszego klienta.

Importujemy na życzenie

  •  samochody osobowe
  •  auta firmowe
  •  quady i motory
  •  łodzie
  •  maszyny budowlane

Załatwiamy wszelkie formalności

  • odbieramy auto od sprzedawcy
  • zapewniamy transportu drogą morską
  • obsługujemy formalności celno-skarbowe
  • odbiór pojazdu jest w naszej siedzibie pod Warszawą
  • na życzenie dostarczamy także pojazd po dom

Zapewniamy szybką i bezproblemową obsługę

Licytujemy na Aukcjach

Obsługujemy dwie największe Aukcje, licytując wybrany pojazd w imieniu naszego klienta na: IAAI oraz COPART.

Fachowo doradzamy

Naszym klientom służymy fachowym doradztwem z zakresu kupna i nie tylko. W razie potrzeby polecamy zaufanego rzeczoznawcę samochodowego.

Załatwiamy formalności

Załatwiamy wszystkie formalności związane ze sprowadzeniem pojazdu od jego odbiór po zakupie przez transport morski aż po finalizacje usługi.

Informujemy na bieżąco

Na bieżąco informujemy naszego klienta co się dzieje z zakupionym pojazdem oraz na jakim etapie są formalności związane z jego importem.

Jesteśmy w stałym kontakcie

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszym klientem, na bieżąco odpisując na maile oraz pozostajemy do dyspozycji pod telefonem do późnych godzin.

Jesteśmy elastyczni

Usługę finalizujemy w naszej siedzibie pod Warszawą, gdzie klient może w dogodnym terminie pojazd odebrać, na życzenie dostarczamy auta po dom.

car-1
image-services

Profesjonalny import pojazdów z USA

Specjalizujemy się w sprowadzaniu pojazdów nieuszkodzonych a także powypadkowych. Na życzenie importujemy auta, jak również quady, motory, łodzie, maszyny budowlane.

image-services

Gwarancja pełnej obsługi formalności

Dbamy, aby klient nie musiał się o nic martwić! Zapewniamy pełną obsługę wszelkich procedur i formalności od zakupu aż po import pojazdu na teren Unii Europejskiej.

image-services

Fachowe doradztwo i opinia rzeczoznawcy

Gdy jest to konieczne, na życzenie zapewniamy możliwość uzyskania na temat wybranego przez Państwa pojazdu opinii od zaufanego rzeczoznawcy samochodowego.

Galeria naszych realizacji

Zapraszamy do oglądniecia wybranych przykładów sprowadzonych przez nas pojazdów

POWYPADKOWY

Mazda MX-5 Miata | 2016 r

2016 r.4000 mi2 L
 

NIEUSZKODZONY

BMW X3 | 2013 r

2013 r.82 000 mi2 L
 

NIEUSZKODZONY

BMW X5 E70 | 2009 r

2009 r.90 000 mi3 L
 
 POTRZEBUJESZ INDYWIDUALNEJ WYCENY? Zapytaj o ofertę
Zapytaj o Ofertę!